0
v

Györe József: Fekete-sivatag - rövidesen…

A titkok amikről a sötét homok mesél…


Amennyiben érdekli a cikk, amihez ez a téma csatlakozik, a hozzászólásmezőben kattinson az „cikkhez ugrás” ikonra:


Az alábbit egyetlenegyszer kell elfogadni:
Tudomásul veszem, hogy bejelentkezett felhasználóként a fórum felületére feltöltött anyagok (szövegek és képek) jogtisztaságáért én, a feltöltő vagyok a felelős. A Marsbook kiadó csupán közvetítő szolgáltatóként (jelen esetben tárhelyszolgáltatóként) vesz részt az általam feltöltött szerzemények megjelenítésében, így az elektronikus kereskedelmi törvény (2001. évi CVIII. törvény) 13.§-sal összhangban minden esetleges –szerzői jogokat érintő, vagy egyéb – jogi következmény engem terhel.
Megértettem és tudomásul veszem

Hangulatjelek
Link beszúrása
Kép beillesztés
Előnézet
Fórum infó
Ugrás a cikkhez
Hozzászólás:
Freyja
2025.11.02 07:06
Válasz erre
#5
Én sosem értem az ilyen piszkálódásokat. Miért nem lehet örülni, amikor valakinek sikerül nyomtatásban megjelenni? Miért kell rosszindulatuskodni?

Nem hiszem, hogy egy kiadó ok nélkül jelentet meg egy írást e-book helyett nyomtatásban. Nyilván úgy gondolja, hogy a mű alkalmas erre.

A Veszélyeztetett fajban olvastam József írását és ott is feltűnt milyen jól ír. Nem véletlenül nyert. Gondolom ez a kötet is lesz olyan minőségű és akkor már érthető is a döntés.

Én gratulálok Józsefnek!
MoMaszter
2025.11.01 21:38
Válasz erre
#4
Igen. Pontosan ez is történt. A kiadó nevében nyilatkoztam.
Válasz erre: #3
Cegodna
2025.11.01 18:12
Válasz erre
#3
Jó lenne, ha az ilyen kérdésekre a kiadó válaszolna és nem egy látogató! Engem is érdekelne Sobor felvetése.
Válasz erre: #2
MoMaszter
2025.11.01 15:30
Válasz erre
#2
De igen. Viszont a kiadó élhet a jogával, hogy „felfelé kerekítse” a nyereményt, ha adódik egy jó lehetőség, illetve a szerző beadott műve is lehetőséget biztosít erre. A Fekete-sivatag egy nagyon jó írás, amit olvasva mindannyiuknak megtetszett, ráadásul illeszkedik is a kiadó alaptematikájába.
Válasz erre: #1
Sobor
2025.11.01 15:27
Válasz erre
#1
Gratulálok, de nem úgy volt, hogy azon a pályázaton csak ebook készítést nyer a nyertes?

Ön nem állította még be a sütik (cookie) elfogadását. Enélkül a marsbook.hu weboldal nem tud az elvárásoknak megfelelően működni, és nem használható a webshop! Minden sütit elfogadhat, de utólag kiválaszthatja az önnek legmegfelelőbb kombinációt is (lásd: Menü -> Sütik):


Nem fogadom el a sütiket!

Információkat olvasnék a sütikről
dumcsi